Oferta dla przedszkoli

O serwisie Idziemy do Przedszkola

Serwis Idziemy do Przedszkola powstał z myślą o rodzicach przedszkolaków i właśnie dla rodziców jest dedykowany.

W serwisie rodzice mogą znaleźć ofertę najbardziej atrakcyjnych przedszkoli publicznych i niepublicznych z terenu całej Polski. Serwis posiada bazę placówek, umożliwiającą ich dokładną selekcję ze względu na lokalizację, profil, zajęcia dodatkowe itp.

Publikujemy ponadto newsy o najciekawszych wydarzeniach, szereg interesujących artykułów obejmujących tematy takie jak np. wskazówki wychowawcze czy twórcze zabawy jakie rodzic może zaproponować swoim pociechom.

Co oferujemy?

Serwis idziemy do Przedszkola umożliwia zaprezentowanie Twojej placówki poprzez zamieszczenie atrakcyjnej wizualnie wizytówki przedszkola.

W wizytówce widoczne będą podane przez Ciebie informacje m.in.:

• dane kontaktowe,
  • godziny otwarcia placówki,
  • wiek przyjmowanych dzieci,
  • cena,
  • opcje wyżywienia,
  • zajęcia dodatkowe, realizowane przez Twoją placówkę,
  • opis, galeria zdjęć.

Dodatkowe możliwości

Pragniemy być dla Ciebie czymś niż tylko platformą prezentacji przedszkola, dlatego w ramach abonamentu proponujemy Ci także dodatkowe usługi.

Jeżeli organizujesz jakieś wydarzenie, poinformuj nas o tym, zmieścimy wiadomość w serwisie oraz na naszej stronie na Facebooku.

Jeżeli chciałbyś opublikować jakieś inne treści np. artykuł prześlij go do nas , a my go opublikujemy podając Twoja placówkę jako źródło informacji.

Będzie to dla Ciebie dodatkowa reklama orz ciekawa forma komunikacji z obecnymi oraz przyszłymi opiekunami Waszych podopiecznych.

Jeżeli prowadzisz także żłobek, skontaktuj się z nami aby skorzystać ze specjalnej oferty.

Abonamenty

Oferujemy dwa rodzaje abonamentów:

Abonament półroczny – 150 zł brutto

Abonament roczny – 200 zł brutto

Jak skorzystać z oferty?

1. Rejestrujesz się w kilka sekund lub pomijasz ten krok. Twoje konto zostanie wtedy założone automatycznie z wykorzystaniem podanego przez Ciebie adresu e-mail.
  2. Następnie uzupełniasz formularz, podając szczegółowe dane Twojej placówki.
  3. Kolejnym krokiem jest przejście do płatności obsługiwanych przez PayU.
  4. Twoja wizytówka zostanie opublikowana natychmiast po dokonaniu płatności.

Zarejestruj placówkę!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!